Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2013 Hizmet Ödülü Ömür Kahraman'ın

Giriş Tarihi: 7.3.2013

Gelir seviyesi düşük olan kadınlara meme kanserini anlatıp, teşhis ve tedavi yöntemlerini gösteren Dr. Ömür Kahraman hizmet ödülüne layık görüldü

Seyhan Rotary Kulübü'nün Meslek Hizmetleri Ödülü bu yıl Dr.Ömür Kahraman'a verildi. Memem Kanseri Erken Tanı projesinde rotaryenlerle birlikte çalışan Kanser Erken Teşhis Eğitim Merkezi'nde (KETEM) görevli Dr. Kahraman, gelir seviyesi düşük olan semtlerde kadınlara ücretsiz olarak hastalık ve tedavi hakkında bilgi verdi.

ORAN YÜKSEK

Törene Toplum Hizmetleri Avenü Başkanı Tamer Bilici, Grup Guvernör Yardımcısı Levent Soylu ve kulüp üyeleri katıldı. Kulüp Başkan Cenk Uğurses, her 8 kadından birinin hayatının bir evresinde bu ölümcül hastalığa yakalandığına dikkat çekerken erken tanı ile bu hastalığın önüne geçilebildiğini belirtti.

DEVAM EDECEK
Yaptığı çalışmalar sonrasında bu yılki hizmet ödülünün sahibi olan Dr. Ömür Kahraman düzenlenen törenle plaketini Başkan Uğurses ve Levent Soylu'nun elinden aldı. Kahraman kendisine şimdiye dek verilen en anlamlı ödülü aldığını belirterek, projenin tüm hızıyla devam edeceğini ifade etti ve "Gelir seviyesi düşük olan kadınlarımıza bu hastalığı ince noktasına kadar anlatmaya devam edeceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2013 Hizmet Ödülü Ömür Kahraman'ın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN