Çağ Üniversitesi'nin konuğu Vali Güzeloğlu

Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Çağ Üniversitesi'nin her konuda 'çağı' yakalamış, atılımcı ve girişimci gençler yetiştirmesinden dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi

Giriş Tarihi: 12.3.2013
Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Lütfi Bayboğan, Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve beraberinde Mersin Emniyet Müdürü Arif Öksüz, Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Faik Burakgazi ile Tarsus Jandarma Komutanı Bahadır Ersoy'u ağırladı. Ziyaret neşeli bir sohbet havası içinde geçti.

GİRİŞİMCİ GENÇLER

Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun başkanlığında buluşan heyet, üniversite ile ilgili projeleri konuşup, görüş alışverişinde bulundu. Mersin'in çok hızlı bir şekilde geliştiğine ve çok yakın gelecekte dünyanın en önemli kentleri arasında bulunacağına dikkati çeken Vali Güzeloğlu, bu önemli gelişimde üniversitelerin de büyük rolü olduğuna önemle vurgu yaptı. Çağ Üniversitesi'nin de her konuda 'çağı' yakalamış, atılımcı ve girişimci gençler yetiştirmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MERSİN İÇİN ŞANS
Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Lütfi Bayboğan ise Vali Güzeloğlu ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan büyük onur duyduklarını belirterek, "Sayın Valimiz Mersin için gerçekten bir şans. Kendilerinin uluslararası vizyonu ve tecrübesi ile Mersin'i dünyanın en önemli kentleri arasına sokma gayreti ve Akdeniz Olimpiyatları'nın ev sahipliği için gösterdiği gayretler bu vizyonun bir parçasıdır. Ayrıca üniversitelere ve üniversite gençliğine verdiği değer ve önem de takdire şayandır" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağ Üniversitesi'nin konuğu Vali Güzeloğlu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN