Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SANKO Makine Türkiye ortalamasını geride bıraktı

SANKO Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamut, geçen yıl sektörlerinde ülke ortalamasının iki katı büyüdüklerini söyledi

Giriş Tarihi: 12.3.2013
Sanko Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamut, Sanko Makine'nin geçen yıl, iş makinaları sektöründe Türkiye ortalamasının 2 katı düzeyinde büyüme gösterdiğini belirtti. Sanko Makine'nin MST markası ile ürettiği kazıcı yükleyici ve teleskopik forklift yetkili servislerinin yılsonu değerlendirme, 2013 yılı hedefleri ve motivasyon toplantısında konuşan Hamut, yetkili servis toplantılarına çok önem verdiklerini, bunun müşteri memnuniyetinin en önemli öğesi olduğunu kaydetti.

ALTYAPIMIZ GÜÇLÜ

Her yıl farklı bir yerde düzenlenen toplantıların motivasyon açısından büyük önem taşıdığını belirten Hüseyin Hamut, "55 ilde yetkili servisimiz mevcut. Türkiye'nin her yerine hızla hizmet verme donanımız, altyapımız, kabiliyetimiz ve olanağımız var" dedi. Hamut, Gaziantep'teki modern üretim tesislerinde ürettikleri iş makinalarını iç piyasanın yanı sıra 40'ı aşkın ülkeye ihraç ettiklerini söyledi. Türkiye'de toplam iş makinaları pazarının 2012'de yüzde 15 dolayında büyüdüğüne işaret eden Hamut, "Aynı dönemde Sanko Makine yüzde 30 büyüdü. Kazıcı yükleyici pazarında ise Türkiye yüzde 30 büyürken, Sanko Makine yüzde 60'ın üzerinde büyüme gösterdi" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SANKO Makine Türkiye ortalamasını geride bıraktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN