Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gecenin tüm geliri kanserli çocuklara

Giriş Tarihi: 18.3.2013

Adana Çocuk Kanser Derneği, tüm geliri kanserli çocuklar yararına kullanılacak olan gecede iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini buluşturdu

Adana geçtiğimiz günlerde anlamlı bir geceye ev sahipliği yaptı. Adana Çocuk Kanser Derneği'nin kanserli çocuklar yararına düzenlediği baloda iş ile cemiyet hayatının duyarlı isimleri bir araya geldi. Behzat Gerçeker -Enbe Orkestrası'nın sahne aldığı gecede derneğe katkıda bulunan kişi ve kuruluşlara ödülleri verildi.

MÜJDEYİ VERDİ

Dernek Başkanı Zafer Arslan, konuklarını kapıda karşıladı. Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı buluşma görülmeye değerdi. Başkan Eraslan, sözlerine müjde vererek başladı. Eraslan, Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'nde Kemik İliği Nakil Merkezi'nin bir an önce açılması için çalıştıklarını, Çocuk Kanser İhtisas Hastanesi'ni de kente kazandırmak istediklerini belirtti.

MÜZİK ZİYAFETİ
İlerleyen saatlere kadar süren muhteşem buluşmada Behzat Gerçeker -Enbe Orkestrası sahne aldı. Müzikleriyle konuklara konser tadında bir gece sunan grup, böyle anlamlı bir organizasyonda Adanalılarla buluşmanın mutluluğunu yaşadığını müzikleriyle ifade etti. Gecenin sonunda Ersalan derneğe katkı sağlayan firmalara plaketleri sundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gecenin tüm geliri kanserli çocuklara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN