Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç işadamlarının kalbinin attığı gece

Giriş Tarihi: 19.3.2013

Çukurova GİAD'ın Adana HiltonSA'da düzenlenen 21. Kuruluş Balosu'nda Sefa güldürdü, Sıla coşturdu

Adana için çalışan, üyelerine, kentine hizmette çıtasını sürekli yükselten Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), kuruluşunun 21'inci yıldönümünü muhteşem bir balo ile kutladı. Sefa'nın taklitleriyle güldürdüğü, Sıla'nın şarkılarıyla coşturduğu gecede, altısı kadın 24 yeni üyeye üyelik belgeleri de verildi. Hilton Oteli'nde gedçekleşen 21'inci Kuruluş Yıldönümü Balosu, 31 Mart 2012'de yönetime gelen 11'inci dönem yönetiminin hizmetteki bir yılının barkovizyonda sunumu ile başladı. Geceye Vali Hüseyin Avni Coş, Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar ile çok sayıda davetli katıldı. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 21 yıllık derneğin sağlam temeller üzerine kurulduğunu belirtti.

BU KENT İÇİN NE YAPSAK AZ
"Bu derneğin temelleri öyle sağlam atılmış ve görev alan her yeni yönetim bu temelleri öylesine güçlendirmiştir ki, 21'inci yılda sağlam temeller üzerinde yükselen bir değer meydana gelmiştir" diyen Sakarya, "Bu temeller üzerinde Çukurova GİAD, yüz yıllar boyu yaşayacaktır. Bir yıllık hizmetimizi anlatan sunumu izlediğimde, 'ne kadar az şey yapmışız' dedim. Arkadaşlarım bana 'Az mı?' dercesine baktılar. Bir yılda çok şeyler yapmış olabiliriz. Ama bu, bu topraklar için ne kadar şey yaparsanız yapın az" diye konuştu.

SILA BÜYÜLEDİ
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral da, Çukurova GİAD'ın çok başarılı faaliyetlerle her zaman zirvede bir STK olduğunu ifade ederek, "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Birlikte konfederasyonda da görev aldığımız Çukurova GİAD'a hizmetlerinden dolayı ülkem adına teşekkür ediyorum" dedi. Gecede, Çukurova GİAD'a yeni üye olan 6'sı kadın 24 yeni üyeye üyelik belgeleri de verildi. Sadece Sıla'nın sahne alacağı duyurulan gecede Yetenek Sizsiniz Yarışması ile ünlenen Sefa Doğanay'ın sahneye çıkması konukları şaşırttı. Kendisi de Çukurova GİAD ile yaşıt olan genç taklitçi, birçok ünlü sanatçıyı taklit ederek konukları güldürdü. Balonun sonunda Sıla, şarkılarıyla büyüledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç işadamlarının kalbinin attığı gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN