Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dişhekimleri onur gecesinde buluştu

Adana'da meslekte 30, 31 ve 32 yılını dolduran dişhekimlerine onur belgeleri verildi. Ödül töreninin ardından düzenlenen eğlencede hekimler stres attı

Giriş Tarihi: 24.3.2013
Adana Dişhekimleri Odası ile Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Büyük Sürmeli Oteli'nde düzenlediği kaynaşma yemeğinde meslekte 30, 31 ve 32 yılını dolduran hekimlere onur belgesi verdi. Geceye Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Ak, Adana Şube Yönetimi, Adana Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Gülüstan Özen, yardımcısı Dt. Necla İrteş ile dişhekimleri katıldı.

ASIM SAVAŞ'ı UNUTMADI

Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Hasan Yaman, sözlerine Asım Savaş'ı anarak başladı. Yaman, "Asım Savaş, 'Hepimiz insan tenine hizmet ediyoruz' derdi. Doğru hepimiz insan sağlığı için çalışıyoruz. Kamuda ve serbest çalışan dişhekimlerinin sorunları aynı. Adana'da sorunlarımızı hep beraber el birliği ile çözeceğiz" dedi.

ONUR BELGELERİNİ ALDILAR
Gecenin sonunda Fevzi Lunkaya, Mehmet Ertik, Nebil Akçimen, Mehmet Akçay, Bahattin Öztürk, Ali Başak Tüzün, Süleyman Karslı, Ahmet Yazırdağı, Mehmet Çulhaoğlu, Feza Akçimen, Haydar Tamburoğlu, Cengiz Özcengiz, Münevver Zeytinli, Necah Barut, Salim Aydın ve Sabahat Şaşmaz'a onur belgeleri verildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dişhekimleri onur gecesinde buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN