Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aydınlı efelerden Zeybek gösterisi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'u ziyaret eden Aydın Yörük Efe Kültür Derneği üyesi efeler, ziyaretin ardından Valilik bahçesinde Zeybek oyunu oynadı

Giriş Tarihi: 30.3.2013
Aydın Yörük Efe Kültür Derneği üyesi efeler, Adana Vali Hüseyin Avni Coş'u ziyaret ederek, hasret giderdi. Aydın Yörük Efe Kültür Derneği Başkanı Muhsin Aydoğdu, Vali Coş'u ziyaret etmekten ve bir kez daha görmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Vali Coş, önceki görev yeri olan Aydın'dan gelen konuklarını ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi. Vali Coş'un, Aydın Valiliği döneminde her zaman yanlarında ve halkla iç içe olduğunu kaydeden Aydoğdu, "Sayın Valimiz, Aydın'daki görevi boyunca bizlere bir baba gibi davrandı. Memleket sevgisiyle dolu olan Valimizle, her zaman istişarelerde bulunduk. Onu çok seviyoruz ve bir kez daha görmenin sevincini yaşıyoruz. Bu sözlerim Sayın Valimize duyduğumuz sevginin ifadesidir" dedi.

BAHÇEDE OYUN
Dernek üyesi efelerin ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Coş ise, "Aydın'da özlediğimiz dostlarımızın havasını, sizler vasıtasıyla teneffüs ettik. Hepinize çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. Vali Coş'un, konuklarına kapıya kadar eşlik etmesi sırasında dernek üyelerinin sergilediği Zeybek oyunu, renkli görüntüler oluşturdu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydınlı efelerden Zeybek gösterisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN