Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH'ın kampanyası büyük destek gördü

SABAH gazetesinin, Türkçe-İngilizce büyük sözlük setini verdiği abonelik kampanyasına talep büyük

Türkiye'nin en iyi gazetesi SABAH, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında eğitim dünyası için özel bir kampanya başlattı. SABAH okurları kampanyayla, iki aylık abone ücreti karşılığında çok güzel bir sözlük setinin sahibi olacak. Genel Müdür Yardımcısı Koray Yünkü, Abone Sistem Müdürü Yusuf Bozan ve Abone Bölge Müdürü Ömer Fırat, Adıyaman'da kampanyayı tanıttı.

DESTEK İSTENDİ

SABAH ekibi, MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Dağtekin, SMMMO Başkanı Seyfettin Bilen, TPAO Bölge Müdürü Halil Murat Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Bağcı, Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan, Sivildestek- Der Başkanı Mustafa Işıldak, Belediye Başkan Danışmanı İskender Korkut ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Pancar'la görüştü.

DAHA FAZLA OKUMAK İÇİN
Turkuaz Medya Grubu olarak sosyal projelere ağırlık verdiklerini belirten Adana Abone Bölge Müdürü Ömer Fırat, başlatacakları çalışmayla hem gazete okumayı yaygınlaştırmayı hem de okul ve öğrencilere sponsorlar aracılığıyla güzel eserler kazandırmayı hedeflediklerini söyledi. SABAH gazetesi tarafından okuma alışkanlığını arttırmak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim seti kazandırmayı hedeflediklerini belirten Abone Sistem Müdürü Yusuf Bozan ise herkesi kampanyaya destek olmaya davet etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH'ın kampanyası büyük destek gördü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN