Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Coş: Asayişimiz plaka gibi 1 numara

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, polis teşkilatının suç ve suçlularla mücadelede başarılı çalışmalara imza attığını belirterek, "Adana güvenli kent konusunda plakası gibi 1 numara" dedi

Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 168'inci yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Polis Sergisi açıldı. Açılış kurdelesini kesen ve Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'a Türk Standartları ISO 9001:2011 Kalite Yönetim Belgesini veren Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, "Asıl kalite belgesi vatandaşlarımız tarafından verilmiştir. Adana polisi vatandaşlarımızla karşılıklı güven ve saygıyı tescil etmiş ve bu belgeyi almaya hak kazanmıştır" dedi.

PLAKASI GİBİ 1 NUMARA

Seyhan Kültür Merkezi'nde gerçekleşen törende konuşan Vali Coş, Adana polisinin suç ve suçlularla mücadelede başarılı olaylara imza attığını kaydederek, "Adana her alanda olduğu gibi plakası gibi bir numaralı kenttir. Halkımızın verdiği destekle ve onlardan aldığı güçle hizmeti ibadet bilen bir anlayışla görev yapan kahraman polis teşkilatımızın haftasını kutluyor, bütün emniyet teşkilatımızı yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

GÖSTERİ DÜZENLENDİ
Törenden sonra Kültür Merkezi'nin bahçesinde bomba ve narkotik ekipleri tarafından gösteri yapıldı. Polis köpeği bir ağacın altına bırakılan bombayı, narkotik köpeği ise bir aracın içine saklanan uyuşturucu maddeyi kısa sürede bulmayı başardı. Vali Hüseyin Avni Coş, başarılı gösteriden dolayı Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'ı tebrik etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Coş: Asayişimiz plaka gibi 1 numara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN