Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ar-Ge projesinde iki ikincilik aldı

Giriş Tarihi: 14.4.2013

TİM tarafından düzenlenen İnovasyon Haftası etkinliğinde sergilenen ÇÜ'nün iki Ar-Ge Projesi ikincilik ödülü aldı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın katkıları ile Çukurova Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümü ve POLYSPIN Makine San. A.Ş. ortaklığıyla, Prof. Dr. Osman Babaarslan yürütücülüğünde gerçekleştirilen "Laboratuvar Tipi Filament İplik Makinesinin Tasarımı, İmalatı ve Özgün Ürün Geliştirme Çalışmaları" başlıklı San-Tez Projesi tamamlandı.

SAN-TEZ PROJESİ

Başarıyla tamamlanan San-Tez Projesi, çalışmada görev alan doktora öğrencisi Selcen Özkan Hacıoğulları ve yüksek lisans öğrencisi Mustafa Kebabcı'nın katılımıyla, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 6-7-8 Aralık 2012 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" etkinliğinde sergilendi.

ÖDÜLÜ HARPUT VERDİ
Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Bursa'da düzenlenen "Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe V. Uluslararası AR - GE Proje Pazarı" etkinliğinde sergilenen proje "Sanayiye Uygulanabilir Tamamlanmış Tezler" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü. Çukurova Üniversitesi'nin ödülünü Bursa Valisi Şahabettin Harput verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ar-Ge projesinde iki ikincilik aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN