Adana OSB'de istihdam bürosu eleman bulacak

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren firmaların eleman ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla kurulan istihdam bürosu hizmete başladı

Giriş Tarihi: 16.4.2013
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde firmaların eleman ihtiyacını istihdam bürosu karşılayacak. AOSB Başkanı Bekir Sütcü, yönetim binasında hizmete başlayan istihdam bürosunun, firmaların insan kaynakları biriminin işini kolaylaştıracağını, sanayicilerin ihtiyaç duydukları pozisyonlara uygun eleman bulma konusunda yönlendirici olacağını kaydetti.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Sütcü, İş-Kur'un verdiği bu hizmetin büyük önem taşıdığını vurgulayarak, "Ofiste dönüşümlü olarak 4 personel görev yapıyor. İş-Kur tüm sanayicilerin bu yöndeki taleplerini karşılamak üzere ayrı ayrı memur görevlendirdi. Her firmanın danışmanlık hizmeti aldığı görevliler belirlenmiş durumda" dedi. Ofiste görev yapanlar, istihdam konusunda bir talep geldiğinde çözüm ortağı olacak.

FİRMALARI GEZECEKLER

Görevlilerin işyerlerini ziyaret ederek firmaların eleman ihtiyaçlarını tespit edeceğini anlatan Sütcü, "Arkadaşlarımız İŞKUR ile sanayici arasında bir nevi köprü görevi üstleniyorlar. Böylece sanayicimizin bir işi daha kolaylaşmış oluyor. İstihdam ofisi görevlileri sadece istihdam değil, sanayicinin İş- Kur'la ilgili tüm ihtiyaçlarında köprü görevi görüyor ve yol gösterici oluyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana OSB'de istihdam bürosu eleman bulacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN