Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ne dediler?

Giriş Tarihi: 23.4.2013
Ali Kahramanlı (Kulüp Başkanı)
"Biz düşmedik düşürüldük. Herkes bunu böyle bilsin. Kimse böyle bir şey beklemiyordu. Çok çalıştık, çok mücadele ettik, bunun karşılığı bu değildi. 29 yıl sonra çıkıp buradan geri gitmek üzücüdür. Yani bunun karşılığı bu olmamalıdır. Bu şehirdeki herkesin bunda payı vardır. Her şeyden önce bu duruma getiren futbolculardır. Biz onlara sorumluluğumuzu yerine getirdik ama onlar getirmedi."
Hacı Bayram Birinci (MİY Onursal Menajeri)
"Acım büyük. Dışarı çıkamıyorum. Mersin'e yakışmadı. Bu takım en iyi yerde olması gerekirken aklımızda olmayan birşey oldu. Mersin'in kulüp olması için evvela tesise ihtiyacı var. Günlük, senelik değil kalıcı olması lazım. Altyapıya ihtiyaç var. Mersin'de her şey var ama nedense bir türlü birlik olunmuyor. Çare bulup ne yapıp edip kalıcı olmamız lazım."
Aydın Demirci (Taraftarlar Derneği Başkanı)
"İşi bilmeyen yöneticilerden dolayı düştük. Devre arasında 3 kaleci alınır mı? Akhisarspor Gekas'ı aldı, adamın attığı gollerle 19 puan kazandılar. Gaziantep keza aynı durumda. Biz nerede yaşlı, işi bitmiş adamlar varsa onları aldık. Yönetimin yüzünden bu haldeyiz. Futboldan anlayan insanların yönetici olmasını istiyoruz. Şimdi işimiz çok zor. Çok borç var."

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Ne dediler?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN