Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Piazza AVM kapılarını açıyor

Türkiye'de alışveriş merkezi konseptine farklılık getiren, AVM'nin yanında yaşam alanları inşa eden Rönesans Holding'in Kahramanmaraş'ta kurduğu Piazza AVM 26 Nisan'da açılıyor

Giriş Tarihi: 24.4.2013
Kentin sosyal dokusuna hitap edecek şekilde düzenlenen ve bölgenin en büyük AVM'si olan Kahramanmaraş Piazza, 26 Nisan'da açılıyor. 36 dönümlük alanda, 5 katlı olarak inşa edilen ve toplam kapalı alanı 110 bin metrekare olan alışveriş merkezinde 160'a yakın ulusal ve uluslararası markaya ait mağazalar yer alıyor. Alışverişin yanı sıra eğlence ve yaşam merkezi olarak inşa edilen Piazza'da, 10 sinema salonu, bowling ve buz pisti de bulunuyor.

160 MAĞAZA

Ulaşım kolaylığı nedeniyle Gaziantep, Osmaniye, Adıyaman, Malatya, Adana ve İskenderun'a da hitap eden Piazza AVM'de, 5M Migros, Koçtaş, Teknosa, LWC, Media Markt, Cinemaximum ve Crazy Game gibi sosyal alanlar da yer alıyor. 160 ulusal ve uluslararası markalara ait mağazaların yer aldığı alışverişin merkezi, Kahramanmaraş'ın ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

2 BİN 500 KİŞİYE İŞ

Kahramanmaraş Piazza'nın, bölgenin sadece ekonomisine değil, sosyal hayatına da katkı sağlaması bekleniyor. Piazza AVM, vereceği hizmetleri ile alışveriş ve eğlence alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyor. İnşaatına başlandığı günden itibaren binlerce kişiye istihdam imkanı sunan Kahramanmaraş Piazza, hizmete girdiğinde doğrudan yaklaşık 2 bin 500 kişiye istihdam kapısı açacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Piazza AVM kapılarını açıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN