Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevgi çocuklarını sevgi büyütüyor

Giriş Tarihi: 24.4.2013

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş, Sevgi Evleri'nde kalan çocuklarla bir araya geldi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş, Gönül Elçileri projesi kapsamında koruyucu ailelerle bir araya geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde, her ilin vali eşleri aracılığıyla yürütülen proje kapsamında, 'Koruyucu Aile ve Gönül Elçileri' konulu toplantıya katılan Aylin Coş, Sevgi Evleri'nde kalan çocuklarla da yakından ilgilendi.

AİLE SICAKLIĞI

Sevgi Evleri Çocuk Yuvası toplantı salonunda düzenlenen programa, Aylin Coş'un yanı sıra, Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fazlı Doğanç, koruyucu aileler ve gönül elçileri ile çok sayıda davetli katıldı. Toplantıda konuşan Coş, projede temel amacın kimsesiz çocuklara sahip çıkmak, aile yuvasının sıcaklığından mahrum bırakmamak olduğunu vurguladı.

HEDİYELER VERDİ

Anlamlı mesajların verildiği toplantı, koruyucu ailelerin görüşlerini iletmeleri ile devam etti. Aylin Coş ve beraberindekiler, daha sonra çocukları ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi. Bu sırada, sevgi evlerinde kalan çocukların gözlerindeki ışıltı, Aylin Coş ve ekibinin sürdürdüğü projenin önemini bir kez daha yansıttı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevgi çocuklarını sevgi büyütüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN