Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ÇÜ Avrupa'da kendini tanıttı

Giriş Tarihi: 25.4.2013

Belçika'da düzenlenen Avrupa Üniversiteler Birliği Genel Kurulu'na Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar da katıldı

Avrupa Üniversiteler Birliği'nin (European University Association-EUA) yıllık konferansı, Belçika'nın Gent şehrinde gerçekleştirildi. Gent Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen konferansa, Adana'dan Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ile Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı ve Rektörlük Dış İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Harun Arıkan katıldı.

REKTÖRLER BELÇİKA'DA

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya ve Türkiye'den Avrupa Üniversiteler Birliği'ne (EUA) tam üye çok sayıda üniversite rektörünün katılımı ile gerçekleşen 14. Yıllık EUA Genel Kurul'unda yapılan Yönetim Kurulu üyeliğine Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu seçildi.

Nezaket ziyareti
Genel Kurul toplantısının ardından Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar (siyah montlu) ve Prof. Dr. Harun Arıkan, Gent Üniversitesi okutmanı Dr. Feyza Altınkamış ve Leuven/Thomas Moore Yüksekokulu okutmanı Neslihan Delice eşliğinde Türkiye Başkonsolosu Deniz Çakar'ı ziyaret etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇÜ Avrupa'da kendini tanıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN