Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Marka'nın şifreleri kongrede çözülecek

Adana, 25-26 Nisan tarihleri arasında 4'üncü Ulusal Pazarlama İletişimi Kongresi'ne ev sahipliği yapacak. Kongrede reklamcılığın diğer sektörlere kazandırdıkları dile getirilecek

Giriş Tarihi: 25.4.2013
Reklam dünyasını buluşturacak olan 4'üncü Ulusal Pazarlama İletişimi Kongresi, bu yıl Çukurova Üniversitesi'nin katkılarıyla Güney Reklamcılar Derneği (GRD) tarafından Adana'da 25 - 26 Nisan tarihlerinde Hiltonsa Oteli'nde gerçekleştirilecek. Reklamcılığın diğer sektörlere kazandırdıkları ile sektörün sorunlarının dile getirileceği kongreye, Türkiye'nin çeşitli kentlerinden çok sayıda akademisyen, iletişim uzmanı ve işadamının katılacağı bildirildi. Güney Reklamcılar Derneği Başkanı Mekin N. Nadirler, "Şirketler Büyür, Şehirler Büyür" sloganıyla gerçekleştirecekleri kongrede, yalnızca reklamcılığın değil, şehrin ve diğer bütün sektörlerin de masaya yatırılacağını söyledi.

KATILIM ÜCRETSİZ

Ulusal Pazarlama İletişimi Kongresi'nin ülkeye ve sektörlere büyük katkılarının olduğunu anlatan Mekin N. Nadirler, "Kongrenin birincisi 2010 yılında İzmir'de, ikincisi Bursa'da ve üçüncüsü de geçtiğimiz yıl Antalya'da yapılmıştı. Bugüne kadarki kongrelerin hepsinde bir konsept belirlenmiş ve kongreler bu konsept çerçevesinde organize edilmişti. Bu yıl da Adana'da şirketlerle şehirlerin büyümesi arasındaki doğru orantıya vurgu yapılacak. Ücretsiz izlenebilecek kongre, 25 - 26 Nisan tarihlerinde Adana Hiltonsa'da yapılacak. İlgi duyan herkesi bekliyoruz" dedi.

PROFESYONEL İLETİŞİM
Güney Reklamcılar Derneği Başkanı Mekin Nadirler, şunları söyledi: "Sadece reklamcılara ve reklamverenlere değil, doğru pazarlama iletişimine ihtiyaç duyan veya duyabilecek işadamlarına, yerel yöneticilere, profesyonel yöneticilere, STK yöneticilerine, siyasetçilere, akademisyenlere, iletişim, işletme, güzel sanatlar dallarındaki yükseköğrenim öğrencilerine seslenmek, ulaşmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki birlikte yaşamak, üretmek, güçlenmek, büyümek ancak ve ancak sağlıklı, bilimsel ve profesyonel bir iletişimle gerçekleşebilir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Marka'nın şifreleri kongrede çözülecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN