Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Piazza AVM açıldı

Rönesans Holding'in Piazza AVM markasına ikinci halka Kahramanmaraş'ta eklendi. Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, "Bu yatırımı çok istiyorduk" dedi

Giriş Tarihi: 27.4.2013
Doğu Anadolu Bölgesinin sosyal ve ticari hayatı için yeni bir dönem başlatan Rönesans Holding'in yeni alışveriş merkezi markası Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kahramanmaraş'ta törenle hizmete açıldı. Törene, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak ile AGP Başkanı Jason M. Lucas ev sahipliği yaptı.

BİZİM TESİSİMİZ

Rönesans Gayrimenkul Yatırım ve AGP ortaklığında faaliyet gösterecek Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin açılış törenine, TBMM Başkan Vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Sağlam, Vali Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu ve Emniyet Müdürü Metin Aşık ile seçkin ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak "Ben Malatyalıyım, size çok yakınım. Malatya'nın ardından Kahramanmaraş'a yatırım yapmak istiyorduk. Sağ olsun belediye başkanımız da bize çok destek verdi, moral verdi ve 2010 yılında arsayı almak üzere harekete geçtik. 2011 yılında temellerini attık, 15 ay sonra bugün artık şehrimizde bir alışveriş merkezimiz var. Buraya toplamda 200 milyon liralık yatırım yaptık. Burada 2 bin 500 kişiye istihdam sağlanacak" diye konuştu.

ÜNLÜ MARKALAR BİR ARADA
AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya ve AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, Erman Ilıcak'a teşekkür etti. AGP Başkanı Jason M. Lucas ise "Şunu gururla söyleyebilirim ki, Rönesans Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yüzde 98'inden fazlası Türkiye'nin en popüler markaları, restaurantları, eğlence merkezleri ve en şık uluslararası markalar tarafından kiralanmış bir biçimde Kahramanmaraş halkının hizmetine açıldı'' dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Piazza AVM açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN