Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Mayıs ayında hizmete girecek

Adıyaman'da yapımı büyük ölçüde tamamlanan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin mayıs ayında hizmete gireceği belirtildi

ADIYAMAN'DA yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kısa süre sonra hizmet veremeye başlayacak. Sümerevler Mahallesi'nde inşaatı bitme aşamasına gelen hastane binasında incelemelerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat yetkililerden bilgi aldı. Ahmet Aydın, "Buraya her gelişimizde yeni bir eserin bitmekte olduğunu görüyoruz" dedi.

İHTİSAS HASTANESİ
Yıldırım Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından önemli aşaması yapılan hastanenin kalan kısmının da Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlandığını belirten Aydın, "60 ünitlik çok büyük bir diş hastanesi. Gerek büyüklüğü, gerekse vereceği hizmet kapsamında buraya ihtisas hastanesi diyebiliriz. Tefrişat çalışmaları tamamlanıyor, kısmet olursa mayıs ayı içerisinde hizmete girecek" diye konuştu.

MODERN BİR YAPI

AK Parti Milletvekili Salih Fırat da Adıyaman halkının bu tür yatırımları hak ettiğini ifade ederek, "Bölgenin en modern hastanelerinden birisi olacak. Çünkü bu hastanede her şey düşünülmüş. Burada yapılan sağlık yatırımları beni çok mutlu ediyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Mayıs ayında hizmete girecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN