Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Lokomotif Ödülleri' sahiplerine verildi

Adana'da yayınlanan bölgesel ekonomi gazetesi Refleks'in verdiği 'Lokomotif Ödülleri' törenle sahiplerini buldu. Okurların oylarıyla Vali Hüseyin Avni Coş yılın bürokratı seçildi

Giriş Tarihi: 5.5.2013
Doğu Akdeniz bölgesinde, Adana, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye'de yayınlanan bölgesel ekonomi gazetesi olan Refleks'in, ilkini düzenlediği Lokomotif Ödülleri sahiplerini buldu. Gazetenin okurlarının yaptığı oylamayla 11 dalda verilen ödüller için TÜYAP Fuar Alanı'nda tören düzenlendi. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş yılın bürokratı seçilirken, yılın işadamı ödülünü Sunar Grup Genel Müdürü Hüseyin Nuri Çomu aldı.

İLETİŞİMSİZ OLMAZ
Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ile bölge iş dünyasının önemli isimlerinin de katıldığı renkli törenin açılışında konuşan Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden, 5 yıldır bölge ekonomisine yönelik yayın yaptıklarını belirterek "Yaşadığımız yüzyılda sağlıklı iletişimin olmadığı bir ekonominin gelişmeyeceğinin farkındayız" dedi.

VATAN SEVGİSİ MESAJI

Törende daha sonra Yılın Genç İş Kadını, Genç İşadamı, İhracatçı Şirketi, Sosyal Şirketi, İnovatif Şirketi, Meslek Kuruluşu, İş Dünyası STK'sı, İşadamı, İş Kadını, Bürokratı ve Profesyonel Yöneticisi dallarında ödüller sahiplerini buldu. Vali Hüseyin Avni Coş, Yılın Bürokratı Ödülü'nü almak için çıktığı sahnede, Atatürk'ün "Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır" sözüne vurgu yaptı.

ÖDÜL ALANLAR
Yılın İşadamı - Hüseyin Nuri Çomu Yılın İşkadını - Gülay Gül Yılın Genç İşadamı - Tanzer Gözek Yılın Genç İşkadını - Sezi Dağdelen Yılın İnovatif Şirketi - Dünya Polistren Grup Yılın Profesyonel Yöneticisi - Hüseyin Çelik Yılın Bürokratı - Hüseyin Avni Coş Yılın Sosyal Şirketi - Onatça Motorlu Araçlar Yılın İhracatçı Şirketi - Oğuz Tekstil Yılın İş Dünyası STK'sı - Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yılın Meslek Kuruluşu - Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Lokomotif Ödülleri' sahiplerine verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN