Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üniversiteye giden bulvar asfaltlandı

Giriş Tarihi: 7.5.2013

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, kampusa ulaşımı sağlayan Mithat Özsan Bulvarı'nın asfaltlanmasından dolayı Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, üniversitenin bulunduğu Balcalı Kampusu'na ulaşımı sağlayan Mithat Özsan Bulvarı'nın asfaltlanmasından dolayı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti. Çalışmaların yapıldığı bölgede Başkan Vekili Aldırmaz'la sohbet eden Kibar, bulvarın üniversite için çok önemli olduğunu söyledi.

YOĞUN TRAFİK AKIŞI

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, üniversiteye gösterdiği ilgiden dolayı Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti. Yoğun olarak kullanılan Mithat Özsan Bulvarı'nın asfaltının yenilenmesinin önemli olduğunu belirten Rektör Kibar, "Sayın Başkan talimat verdi ve bulvar asfaltlanıyor. Burada trafik akışı çok yoğun ve yolun iyi olması bu açıdan büyük önem taşıyor" dedi.

HİZMETLER SÜRECEK

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, Çukurova Üniversitesi'nin Adana için önemli bir değer olduğunu vurguladı. Çukurova Üniversitesi'ne her konuda destek olmaktan mutluluk duyacaklarını ifade eden Zihni Aldırmaz, "Bundan sonra da üniversiteye yönelik hizmetlerimiz devam edecek" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversiteye giden bulvar asfaltlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN