Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polis yeleği giyip yol kontrolü yaptı

Karayolunda uygulama yapan polisleri ziyaret eden Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, polis yeleği giyerek durdurduğu araçları kontrol etti

Giriş Tarihi: 12.5.2013
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla Hüsrevpaşa Mahallesi'ndeki polis kontrol noktasını ziyaret eden Bitlis Valisi Veysel Yurdakul ile Emniyet Müdürü Sadettin Akgüç, burada kendilerini polis elbiseleri giyerek karşılayan çocuklara oyuncak dağıttı. Ardından polis yeleği giyen Yurdakul, Tatvan'dan şehir merkezine gelen araçları durdurarak, trafik uygulamasına başladı.

EMNİYET KEMERİ UYARISI

Sürücülerin ehliyet ve ruhsatlarını kontrol eden Yurdakul, emniyet kemeri takmanın önemini anlattı. Yurdakul, uygulamanın ardından yaptığı açıklamada, Bitlislilerin, çocuklarını ve diğer bekleyenlerini üzmemek adına emniyet kemeri konusunda dikkatli davrandıklarını söyledi. "Vatandaşlara emniyet kemeri takma alışkanlığını kazandırmak için yoğun çaba harcıyoruz" diyen Yurdakul, denetimlerde herkesin emniyet kemeri taktığını gördüklerini belirtti. Uygulamada Vali Yurdakul'u karşılarında gören sürücüler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis yeleği giyip yol kontrolü yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN