Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Yener: GTO'da önceliğimiz Gaziantep

GTO Meclis Başkanlığı koltuğuna oturan Ali Yener, öncelikli hedeflerinin ortak akıl çerçevesinde Gaziantep'in sanayi ve ticaretini bulunduğu noktadan ileri taşımak olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 18.5.2013
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Başkanı Ali Yener, öncelikli hedef ve vizyonlarının ortak akıl çerçevesinde sosyal barışın hüküm sürdüğü bir iklim içerisinde, Gaziantep'in sanayi ve ticaretini bulunduğu noktadan çok daha ileriye götürme arzusunda oldukların belirti. Üyelerin bu anlamda kendilerine güvenmesini isteyen. GTO Meclis Başkanı Yener, Meclis Başkanlık Divanı adına yaptığı açıklamada yeni dönemde kendilerine yüklenen misyonun bilinci içerisinde olduklarını ifade etti.

MİSYON BİLİNCİ

Yener, "Üretim ve ihracat kenti olmanın yanında, bölgenin huzur ve barış kenti olarak da anılan şehrimiz bu özellikleriyle Türkiye'deki diğer şehirlere örnek gösteriliyor. Biz de bu vizyonla hareket ederek, şehrimizin daha iyi noktalara ulaşması için çalışacağız" dedi. Yener, "Odamız, kendine yakışır bir olgunluk içerisinde ve demokratik bir ortamda seçimlerini tamamladı. Üyelerimiz kendi hür iradeleri tercihlerini kullandı. Artık seçimler geride kaldı ve yeni bir dönem başladı. Bu yeni dönemde üyelerimizin bizlere yüklediği misyonun bilinci içerisindeyiz. Öncelikli hedef ve vizyonumuz, büyük emek ve özveriler sonrası şehrimizde tesis edilen ortak akıl anlayışı içerisinde hareket etmek olacaktır" diye konuştu.

BAYRAĞI DEVRETTİLER

GTO Meclis Başkanı Ali Yener, "Gaziantep, ortak akıl sayesinde sağlanan birlik beraberlikle tüm Türkiye'nin gıpta ile izlediği rol model bir şehir haline gelmiş durumda. Bu şehirde sosyal, kültürel ve ekonomi alanında sağlanan gelişmede şehirdeki bütün kurumların ve yöneticilerin el ele vermesinin ve birlikte hareket etmesinin katkısı büyük. Bizden önceki yöneticilerimiz çıtayı çok yükseklere bıraktılar ve hizmet bayrağını bizlere devrettiler. Bizler de özellikle odamızın üstlendiği misyonun gereği olarak yeni dönemde bu çıtanın daha da yükseğe çıkarılması için emek sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yener: GTO'da önceliğimiz Gaziantep
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN