Reklam en güzel iletişim aracıdır

Reklam ajanslarının temsilcileri ile buluşan SABAH yöneticileri, bu yıl hayata geçirilecek projeleri masaya yatırdı, karşılıklı görüş alış verişinde bulundu

Giriş Tarihi: 23.5.2013
SABAH Gazetesi Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu, Turkuvaz Reklam Genel Müdür Yardımcısı Baki Tuğcu, Turkuvaz Reklam Bölgeler Koordinatörü Ebru Atay, Güney Satış Grup Koordinatörü Serdar İçerler, Satış Müdürü Tuba Sevinç yeni sezon öncesi Adana'daki reklam ajanslarının temsilcileri ile bir araya gelerek görüş alış verişinde bulundular.

DOĞRU ZAMANLAMA

Kaktüspark'ta gerçekleşen yemeğe Alem, Akademia, Ak Ajans, Gürani, Mena, Organik, Öncül/Sefa, Polart, Polo ve Sezgi reklam ajanslarının sahibi ve temsilcileri katıldı. SABAH Güney'in bölgemizin güçlü sesi olduğunu belirten Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu, "Reklam çok iyi bir iletişim aracıdır. Bunu doğru yerde doğru zamanda kullanmak gerekiyor" dedi.

HAREKETLİ GÜNLER

Reklamın zaman içerisinde mutlaka hedef kitleye ulaştığını belirten Ramoğlu, "Yerel seçim heyecanı atmosferi yaklaşıyor. Oldukça hareketli günler bizleri bekliyor. Adaylarla seçmenlerin arasında köprü olacağız" dedi. Reklam Genel Müdür Yardımcısı Baki Tuğcu ise reklam ajansları temsilcileri ile sık sık bir araya gelmeye çalıştıklarını söyleyerek, sorunları sıkıntıları masaya yaktırdık.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Reklam en güzel iletişim aracıdır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN