Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güney Adanalı kadınlar bu buluşmada eğlendi

Giriş Tarihi: 1.6.2013

Güney Adanalı kadınlar Özülkü Şirketler Grubu'nun organizasyonunda eğlendi. Genel Koordinatör Şule Özülkü, "Biz büyük bir aileyiz" dedi

Özülkü Şirketler Grubu'nun düzenlediği 'Güney Adanalı Kadınları Kaynaştırma' etkinliği güzel görüntülere sahne oldu. Akkapı, Dağlıoğlu, Bey Mahallesi, Hürriyet, Gülbahçesi, Havuzlubahçe dışında Hadırlı, Mıdık , Karayusuflu, Camuzcu, Kayışlı, Salmanbeyli semtlerinden eğlenceye katılan kadınlar gönüllerince vakit geçirdi.

KOCAMAN BİR AİLE
Özülkü Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi Esra Özülkü, yaptığı açılış konuşmasında davetlerine katılan tüm konuklara teşekkür etti. Özülkü Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyesi ve Hastaneler Genel Koordinatörü Şule Özülkü ise, "Ailemiz her geçen gün büyüyor. Şimdi ise Güney Adana halkından oluşan kocaman bir ailemiz daha var" dedi.

MÜJDEYİ VERDİ
Şule Özülkü, "Özülkü Hastaneler Grubu olarak, Adana'mıza sağlık hizmetini kaliteli ve kesintisiz olarak sunmanın gururunu yaşıyoruz. Yolumuza bu anlayışla devam edeceğiz" diyerek, Yüreğir'e tüm branşların bulunduğu yeni bir poliklinik açacakları müjdesini verdi. Etkinlikte doktorlar Emine Bukan Arıca, Tuğba Yalçın, Aslıhan Kuşvuran Özkan da fizik tedavi hastalıkları tanı ve tedavileri konulu sunum gerçekleştirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güney Adanalı kadınlar bu buluşmada eğlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN