Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş adamı Mehmet Erel'e 'Liderlik' ödülü verildi

Genel Müdür Erel' e, 7 ülkede 85 kulübü kapsayan 2430'uncu bölgenin her yıl bir kişiye verdiği "Meslek Hizmetleri Liderlik Ödülü törenle" verildi

Giriş Tarihi: 2.6.2013
Adana'nın tanınmış işadamlarından Çukurova Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Erel, rotaryenler için çok önemli bir ödül olan ve 7 ülkedeki 85 kulübü kapsayan 2430'uncu bölgenin her yıl 1 kişiye verdiği Vocational Service Leader Ship (Meslek Hizmetleri Liderlik) Ödülü'nün sahibi oldu. Öte yandan Çukurova Rotary Kulübü Hizmet Yoluyla Barış Ödülü (Yıldız) ve 3 projesiyle de üstün hizmet ödüllerine layık görüldü.

KAPSAMLI DEĞERLENDİRME
Ödülle ilgili değerlendirmede adayların meslek hizmetleri alanında kaydadeğer etki yaratan çalışmalar yapıp yapmadığı incelendi. Ayrıca Rotary ve meslek sırasında dürüstlüğe ve yüksek ahlak standartlarına örnek teşkil etmek, mesleki yeteneklerini toplumun hizmetine kullanmak gibi kriterler dikkate alındı. Değerlendirme sonucu Vocational Service Leader Ship (Meslek Hizmetleri Liderlik) Ödülü'ne layık görülen Mehmet Erel'e Antalya-Belek Calista Luxury Resort'ta düzenlenen törenle ödülü verildi. Rotary Dünya Başkanı Sakuji Tanaka'nın imzaladığı ödülü, 2430'uncu Bölge Guvernörü Murat Öz teslim etti.

KULÜBE TOPLAM 4 ÖDÜL

Diğer yandan Çukurova Rotary Kulübü bu yıl başarı üstüne başarı yakaladı. Kulüp, 2430'uncu bölgede, 5 hizmet alanının 5'inde de tam hizmet yaptığı için "Hizmet Yoluyla Barış Ödülü" (Yıldız) alan 25 kilüp karasına girdi. Ayrıca 5 hizmet dalında yapılan değerlendirmede, Çukurova Rotary Kulübü'nün 3 projesi dereceye girdi. Kulübe, En başarılı Uluslaraarsı Hizmet Projesi 1'nciliği, En Başarılı Meslek Hizmetleri Projesi 1'inciliği, En Başarılı Kulüp Hizmetleri 3'üncülüğü ödülü verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş adamı Mehmet Erel'e 'Liderlik' ödülü verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN