Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eczacıların balosu

Adana'da eczacılar düzenlenen baloda buluştu. Güzel görüntülerin oluştuğu gecede meslekte 30 ve 50 yılını dolduranlara plaket verildi

Giriş Tarihi: 4.6.2013
Adana Eczacı Odası tarafından, düzenlenen Eczacılık Balosu görkemli geçti. Meslekte 30 ve 50 yılını dolduranlar eczacılara plaketleri törenle verildi. Beş yıldızlı bir otelde gerçekleşen buluşmaya eczacılar aileleriyle birlikte katıldı. Güzel görüntülerin oluştuğu baloda Adana Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan, meslektaşlarıyla yakından ilgilendi. Gecede 50 yılını dolduran Adil Yalçın'a hizmet plaketi Türk Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak, meslekte 30 yılını dolduran Alev Ersan, Canan Refika Arıkan, Emel Öztabakçıoğlu, Gönül Soydan, Kemal Korkmaz, Nejla Yıldız'a ise plaketleri Adana Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan tarafından verildi.

HALKIN DANIŞMANIYIZ

Başkan Özkan, eczacıların vatandaşların ilaç konusunda danışmanları olduğunu belirterek, "Eczacılar olarak önceliğimiz her zaman kamu yararını gözeterek, verdiğimiz ilaç ve eczacılık hizmeti kalitesini artırmaktır, Sosyal sorumluluklarımızı unutmadan ülkemiz ve geleceğimiz için sorumluluktan kaçınmadan hizmet vermeyi sürdürdük, bundan sonrada sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eczacıların balosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN