GSO'dan gelecek için işbirliği çağrısı

GSO'nun yeni yönetimi Şahinbey Belediyesi'ni ziyaret ederek, sanayi ve şehrin geleceği için işbirliği yapılması mesajı verdi

Giriş Tarihi: 5.6.2013
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) yeni yönetimi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette ortak aklın kent yönetimindeki başarısına dikkat çekildi.

ÇOK GÜZEL İŞLER YAPTIK
Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada Şahinbey Belediyesi ile işbirliği içerisinde hareket edeceklerini ifade eden GSO Başkanı Adil Konukoğlu birlikte güzel işler yapacaklarını söyledi. Ortak akıl ile hareket ederek Gaziantep'i taşınılabilecek en üst seviyeye yükseltmek için çaba sarf edeceklerini belirten Konukoğlu, "Birlik ve beraberlik içerisinde ortak akılla yönetilen bu şehirde herkesin bir payı olduğunu düşünüyoruz. Bugüne kadar Sayın Tahmazoğlu ile birlikte çok güzel işler yaptık. Bundan sonra da aynı birlikte hareket ederek daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz" dedi.

MAKET ÜZERİNDE ANLATTI

Başkan Tahmazoğlu ise, "Gaziantep Sanayi Odası başarılı işlere imza atarak ülkemize bir öncülük yapıyor" dedi. Tahmazoğlu, daha sonra projelerini maket üzerinde heyete anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GSO'dan gelecek için işbirliği çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN