Çağ'ın minikleri profesyonel gibi

Çağ Eğitim Kurumlarının minikleri yılsonu gösterisiyle velilere unutulmaz bir gün yaşattı. Sahnede profesyonel gibi hareket eden minikler alkış aldı

Giriş Tarihi: 7.6.2013
Dünyanın en prestijli kolejlerinin akredite olabildiği "Council of International Schools" tarafından belirlenen kalite ve başarı kriterlerini tamamlayıp tüm okullarıyla (anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi) uluslararası akreditasyonu alan Çağ Eğitim Kurumları'nın minikleri, yılsonu gösterileriyle alkışı hak etti. Veliler gösterilerin yapıldığı salonu kahkahalarla çınlatırken, ana okulu öğrencileri sahnede adeta devleşti.

ÇEKİRDEKTEN EĞİTİM
Çağ Koleji Genel Müdürü Fatma Eroğlu, "Uluslararası standartlarda eğitim veren kolejimizde yabancı dil eğitimine son derece önem veriyoruz. Öğrencilerimiz anasınıfından itibaren yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizce konuşuyorlar, tablet bilgisayar kullanabiliyor. Çocuklarımız, kendilerine güvenen, çevreyle barışık, uyumlu, duyarlı, mutlu ve başarılı birer öğrenci olarak eğitim hayatlarına devam ediyorlar" dedi. Anaokulu Koordinatör Öğretmeni Semra Açıl Tekbaş, ana sınıfı öğretmenleri Pınar Özkan Kara ve Aslı Semiz, yılsonu gösterisi için gayretli bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi.

KİŞİLİĞİN TEMELİ ATILIYOR
Anaokulu Koordinatör Öğretmeni Semra Açıl Tekbaş, "Kişilik temellerinin, ilk çocukluk yıllarında atıldığını göz önüne alırsak, okul öncesi eğitiminin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Öğrencilerimizin 'okula uyum' sürecini başarıyla tamamlayarak birinci sınıfa hazırlandıklarını görüyoruz. Bu süreçte onların yeteneklerini saptıyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağ'ın minikleri profesyonel gibi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN