Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vadeli alacaklara sigorta müjdesi

KOBİ'lerin sıkıntısının vadeli alacaklara yönelik sigortalanma sisteminin bir türlü yürürlüğe girmemesi olduğu bildirildi

Giriş Tarihi: 13.6.2013
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bankaların KOBİ'lere uyguladığı faizleri düşürmeye çalıştıklarını söyledi. Hisarcıklıoğlu, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) en büyük sıkıntılarından olan vadeli alacakları da sigorta edecek sistemi yürürlüğe koydukları müjdesini verdi. Hisarcıklıoğlu, Gaziantep Oda ve Borsaları Müşterek Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, kentteki oda ve borsalara seçimlerin ardından hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

NAKIPOĞLU'NU KUTLADI
Gaziantep'in ekonomide gösterdiği gelişmeler ve ortak akıl yönetimiyle birlik ve beraberlikte Türkiye'ye rol model olduğunu söyleyen Hisarcıklıoğlu, Türkiye'deki 272 organize sanayi bölgesinin üst kurulu başkanlığına getirilen Gaziantep OSB Başkanı Cahit Nakıboğlu'nu kutladı. Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarihinde ilk defa 3 kadının meclis üyeliğine seçildiğini ve birinin de yönetim kurulu olduğuna dikkat çeken Hisarcıklıoğlu Meclis Üyesi Feriha Sağım'ı kutlayarak bu örneğin Türkiye'de genç kızlara ve kadınlara cesaret olmasını diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vadeli alacaklara sigorta müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN