Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nakıboğlu dönemi

Giriş Tarihi: 28.6.2013

Gaziantep OSB Başkanı Cahit Nakıboğlu, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Üst kurul yönetiminde Adana ve Mersin de yer alıyor

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu seçildi. Ankara'da yapılan genel kurula Enerji Bakanı Taner Yıldız, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, TBMM Sanayi Komisyonu Başkanı Mahmut Mücahit Fındıklı, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu, Nejat Koçer, Mehmet Sarı, Şamil Tayyar, Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, oda başkanları ve sanayiciler katıldı.

SORUNLARIN ÇÖZÜME KAVUŞMASI İÇİN ÇALIŞTIK
OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Cahit Nakıboğlu, "Türkiye her alanda olduğu gibi sanayide de hızla büyüyor. Bundan 52 yıl önce ilk OSB'yi kurarak özel bir sanayileşme modelini geliştiren ülkemizde, bugün 277 OSB'nin 181'i aktif faaliyet göstermektedir. 2002 yılında faaliyete geçen OSBÜK bu süreçte önemli roller üstlenmiştir. OSB'lerin ortak sorunlarının çözüme kavuşturulması yolunda önemli çalışmalar yapılarak büyük mesafeler kat edildi. Amacımız tüm OSB'lerin sorunlarına çözüm bulmakdır" dedi. OSBÜK'ün genel kurulunda Bekir Sütcü (Adana Hacı Sabancı OSB) ve Sabri Tekli de (Mersin Tarsus OSB) yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nakıboğlu dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN