Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nazlı ve Tolga'nın mutluluk yolculuğu

Giriş Tarihi: 6.7.2013
Adana'da Gizerler Grup Yönetim Kurulu üyesi Ahmet-Rüçhan Gizer'in ekonomist kızı Nazlı Deniz, hayatını Melek -Ahmet Ertufan ailesinin diş hekimi oğlu Tolga Tahsin ile birleştirdi. Uptown'da gerçekleşen düğün töreni güzel görüntülere sahne oldu. Gizer ve Ertufan aileleri dünür olmanın verdiği mutlulukla konukları kapıda karşıladı.

SADE GELİNLİĞİYLE BÜYÜLEDİ
İş, siyaset dünyasının önemli isimleri ve sivil toplum örgütü üyelerinin katıldığı düğünde tam anlamıyla şıklık ve güzellik yarışı vardı. Güzel bir yaz akşamında mutluluk yolunda birlikte yürümeye karar veren Nazlı Deniz ve Tolga alkışlar arasında alana giriş yaptı. Sade gelinliğini güzelliğiyle birleştiren Nazlı'nın yaşadığı heyecan yüzüne yansıdı.

BALAYI FRANSA'DA

Müzik eşliğinde hareketlenen gece ilerleyen saatlere kadar sürdü. Davetliler gönüllerince eğlenirken, Gizer ve Ertufan ailelerinin bu önemli gecesine ortak oldu. Gelin ve damat arkadaşlarıyla birlikte sahneden bir an olsun inmeyerek müziğin ritmine kendilerini bıraktı. Düğün sonunda balayı için Fransa'nın yolunu tutan Nazlı ve Tolga mutluluğa yelken açtı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazlı ve Tolga'nın mutluluk yolculuğu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN