Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havutlu'ya kültürevi yapılıyor

Giriş Tarihi: 7.7.2013
Adananın Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Havutlu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Eski Havutlu Belediyesi binasının kültür evi olarak vatandaşların hizmetine sunulacağını Başkan Çelikcan vatandaşların üretilen dedikodulara inanmamalarını istedi. Yüreğir'in bütün bölgelerine eşit hizmet götürdüklerini belirten Başkan Çelikcan "Seçildikten sonra siyasi kimliğimi bir kenara bırakarak bütün vatandaşlarımıza adil bir şekilde hizmet ediyoruz. Her yere aynı anda yetişmemiz mümkün değil. Sırasıyla bütün bölgelerimize hizmet kervanımızı ulaştırıyoruz" dedi.

"YAPILMAYANI YAPTIK"
Yüreğir tarihinde en fazla yatırımı bu dönemde gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Çelikcan "Bir taraftan borç öderken bir taraftan da Yüreğir'e önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Göreve geldiğimizde belediye binası dışında hiçbir tapulu yeri yokken şu anda 8 adet kültür evi yaptık. 65 iş makinesi alarak araç parkurumuzu genişlettik. Yüreğir tarihinde yapılamaya yolları bu dönemde yaptık. girilmedik mahalle ve köy bırakmadık. Yüreğir de ilk defa kentsel dönüşüm çalışmasını başlattık. Yakında temelleri atıyoruz" şeklinde konuştu.

VATANDAŞ RAHAT EDECEK

Havutlu mahallesi'nin imar çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Mahmut Çelikcan bu çalışmayla vatandaşların rahatlayacağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havutlu'ya kültürevi yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN