Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu dört yeni tesisi hizmete açacak

Giriş Tarihi: 27.7.2013

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, bugünkü toplu açılış ve temel atma törenine bütün Mersin halkını davet etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan'ın davetlisi olarak bugün gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Denizpark, Yeni Cadde ve Bulvarlar, Canlı Hayvan Ticaret Merkezi ve Geçici Hayvan Bakım Evi'nin açılışını yapacak, Yeni Otobüs Terminali'nin de temelini atacak. Başkan Macit Özcan, "Bu büyük coşkuya tüm halkımız davetlidir" dedi. Ayrıca açılışlardan sonra akşam da Denizpark Tesisleri'nde ünlü sanatçı Emre Altuğ'un ücretsiz halk konseri olacak.

YOLDA KARŞILANACAK

Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Kuyuluk otoyol girişinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanacağını belirten Başkan Macit Özcan, "Sayın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte konvoy eşliğinde GMK Bulvarı'ndan hareket ederek, başta 34'üncü Cadde olmak üzere spor tesisleri bölgesinde bizim tarafımızdan yapılan yeni cadde ve bulvarları gezeceğiz. Saat 16.30'da Denizpark Tesisleri'ne gelinecek ve Genel başkanımız burada toplanan vatandaşlara bir konuşma yapacak. Ardından Denizpark, Yeni Cadde ve Bulvarlar, Canlı Hayvan Ticaret Merkezi ve Geçici Hayvan Bakım Evi'nin açılışı tek merkezden gerçekleştirilecek. Sayın Kılıçdaroğlu, Yeni Otobüs Terminali'nin de temelini atacak" dedi. Organizasyon için büyük bir hazırlık yaptıklarını sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, "CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile gerçekleştireceğimiz yeni tesislerin açılışı için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bugün saat 16.30'da Denizpark Tesisleri'nde gerçekleşecek olan bu muhteşem açılış törenine tüm halkımız davetlidir. Ayrıca Mersinliler aynı günün akşamı yine Denizpark Tesisleri'nde Emre Altuğ'un ücretsiz konserini izleyebilir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu dört yeni tesisi hizmete açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN