Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da parke yağmur oluğu ve bordür çalışmaları

Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhuriyet mahallesinde devam eden parke, yağmur oluğu ve bordür çalışmalarını yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 30.7.2013 16:42
Cumhuriyet Mahallesi'nde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Sözlü, 2013 yılının ilk yarısında 460 bin metre kare kilitli parke döşeme hizmeti başlattıklarını söyledi. Sözlü, 'Şu ana kadar İnönü Bulvarı'na 55 bin, Mahir Alp Boydak Bulvarı'na 63 bin, İlhan Eğemen Darendelioğlu Bulvarı'na 22 bin, Hürriyet mahallesine 33 bin, İstiklal mahallesine 44 bin, Şahin Özbilen mahallesine ise 115 bin ve Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bulvarlara ise 128 bin olmak üzere toplam 460 bin metre kare parke çalışması gerçekleştiriyoruz' dedi.

Parke çalışmalarının yanı sıra yine aynı mahalle ve bulvarlara 60 bin metre tül yağmur oluğu ve 36 bin metre tül bordür döşediklerini de belirten Başkan Sözlü, konuşmasını şöyle tamamladı:
''da yapacak olduğumuz hizmetlerin tamamını gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz sözlerin hepsini hayata geçireceğiz. Bize inanan Ceyhanlı hemşerilerimizi mahcup etmedik etmeyeceğiz. Ceyhan'da hizmetin adı Hüseyin Sözlü olmuştur. Kıymetli hemşerilerimiz de bunun bilincindeler. Ceyhan'da göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız hizmetleri saymaya kalksak sayfalara sığmaz. Hemşerilerimiz, göreve geldiğimiz günden bu güne Ceyhan'daki değişime şahitlik etmiştir.

Yolları yazın tozdan kışın çamurdan geçilmeyen Ceyhan, bugün çok modern yollara kavuşmuş, bu konuda sıkıntılarının gidermiştir. Biz bir şehrin aynısı yollarıdır parolasıyla çıkmış olduğumuz yolda halka hizmeti hakka hizmet anlayışı ile çalıştık, çalışıyoruz. Bizlere güvenen halkımızı hiçbir zaman mahcup etmedik'
Ceyhan şehir merkezindeki bazı bölgelerde devam eden yağmur suyu şebeke çalışmalarından dolayı esnafın bir takım sıkıntılar çektiğini de bildiklerin ifade eden Başkan Sözlü, önümüzdeki iki ay içinde ana caddelerdeki çalışmaların tamamlanacağını ve bu sıkıntıların da sona ereceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyhan'da parke yağmur oluğu ve bordür çalışmaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN