Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üvey babadan şort işkencesi

Adana'da kardeşine şort giydiremeyen 8 yaşındaki M.E.G.'yi darp eden üvey baba, eşinin şikayetçi olması üzerine gözaltına aldı

Giriş Tarihi: 31.7.2013
Adana'da işsizlikten deliye dönen 57 yaşındaki Yılmaz V., küçük kardeşi Z.E.'ye şort giydiremeyen üvey oğlu M.E.G.'yi darp edince, eşi Fatma V. tarafından polise şikayet edildi. Anne Fatma ve üç çocuğu sığınma evine yerleştirilirken, gözaltına alınan yaşlı adam, fotoğraflarının çekilmesine tepki göstererek, "Ne çekiyorsunuz, iki tane tokat attık. Ne olmuş yani" dedi. Yaşlı adamın üvey oğlu ile kendi öz çocuklarına da sürekli işkence uyguladığı iddia edildi.

OĞLUNU, EŞİNİ TOKATLADI

Olay Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana geldi. İlk eşinden M.E.G. adlı bir oğlu olan Fatma Tuğba 5 yıl önce Yılmaz V. ile resmi nikahla evlendi ve 2 çocuğu daha oldu. Uzun zamandır işsiz olan Yılmaz V. evde oturuyordu. Çıplak gezen küçük kardeşi Z.E.V'ye şort giydirmek isteyen ancak iki bacağını şortun bir bacağına sokan M.E.G, üvey babası tarafından dövülerek sokağa atıldı. Anne Fatma Tuğba V. ise kocasına müdahale etmek isteyince bir tokat da kendi yedi.

SIĞINMA EVİNE YEREŞTİRİLDİ

Kocasının diğer çocuklarına da zarar vereceğini düşünen anne polise haber verdi. Asayiş ekipleri öfkeli babayı gözaltına aldı. Habercilerin fotoğraf çekmesine sinirlenen Yılmaz V., "Ne çekiyorsunuz. İki tane tokat attık. Suç mu işledik" dedi. Anne Fatma Tuğba V. ise kocasının çocuklarını sürekli dövdüğünü iddia ederek, "Cezasını çeksin o bize çok çektirdi" dedi. Anne ve üç çocuğu savcının talimatıyla sığınma evine yerleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üvey babadan şort işkencesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN