Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünüvar sorunları çözüme kavuşturuyor

Giriş Tarihi: 2.8.2013

Adana'ya gelerek yaz programı çerçevesinde ilçeleri, köyleri ve mahalleleri ziyaret eden Milletvekili Necdet Ünüvar'ın bu kez durağı Kozan Göller yaylası oldu

AK Parti Adana Milletvekili, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Kozan Göller Yaylası ziyareti sırasında vatandaşların yoğun talepte bulunduğu Göller yolu, içme suyu ve doktor sorunun çözüme kavuştuğunu söyledi. Ünüvar yaz çalışma programı çerçevesinde ziyaret ettiği Göller yaylasında vatandaşların taleplerini dinledi.

SAĞLIK ÖNEMLİ

Yayla ziyareti sırasında yazın nüfusun yoğunlaşması sebebiyle vatandaşların öncelikle doktor ve hemşire talebinde bulunduklarını söyleyen Ünüvar, Adana İl Halk Sağlığı Müdürlüğüne bu talebi iletmeleri sonucunda Göller yaylasına doktor ve hemşire tahsisinin gerçekleştirildiğini ve göreve başladığını söyledi.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Vatandaşın diğer bir talebi olan göller yolunun yapılması için Adana İl Özel İdaresi nezdinde girişimde bulunduklarını belirten Ünüvar, çalışmaların bu hafta içerinde başlayacağını söyledi. Ünüvar, içme suyu konusunda İl Özel İdaresi ile gerekli görüşmeleri yaptıklarını bunun neticesinde Göller yaylasına yaklaşık 300 ton kapasiteli su deposu yapılmasının kararlaştırıldığını dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünüvar sorunları çözüme kavuşturuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN