Güney mahallelerinin yolları tertemiz oldu

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin Güney mahallerinde yapılan yer altı ve yer üstü iyileştirme çalışmalarından dolayı muhtarlar Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti

Giriş Tarihi: 5.8.2013
Adana'nın özellikle güney mahallelerine alt ve üst yapı hizmetleri götüren Büyükşehir Belediyesi 19 mahalle muhtarından tam not aldı. Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a teşekkür eden muhtarlar, "Bugüne kadar mahallelerimize bu çapta hizmet gelmedi. Bizi şimdiye kadar çamura toza mahkum edenler bu çalışmaları görüp utanmalı. Başkan Vekilimiz Zihni Aldırmaz'a ve ekibine teşekkür ediyoruz" dedi. Hadırlı Mahallesi Muhtarı Turgay Anlı ise, "Taleplerimizi ilettik, beklemeden ekipler geldi yolumuzu yaptı" dedi.

MAHALLELERDE YOLLAR PIRIL PIRIL OLDU
Obalar ve Saydam Caddesi ile Şehit Kemal Yüzgeç Bulvarında yol yapımı, tahliye kanalları ve genişletme çalışmalarının tamamlandığını belirten muhtarlar, "Adana'nın güney mahalleleri özellikle narenciye bahçeleriyle dolu. Önümüzdeki hasat sezonunda ürünlerimizi gerek yurt içine , gerekse yurt dışına gönderiyoruz. Ama yolumuz bozuk olduğundan araçlar doğru düzgün hareket edemiyordu. Şimdi yollarımız pırıl pırıl oldu. Bize bu imkanı sağlayanlara sevgilerimizi sunuyoruz" dediler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güney mahallelerinin yolları tertemiz oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN