Adana'nın sevgi çocukları eğleniyor

Giriş Tarihi: 8.8.2013

Adana Valiliği tarafından hayata geçirilen 'Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nin 8. döneminde "Sevgiye Uzanan Kulaçlar" sloganıyla yaz etkinliği gerçekleştirildi

Adana Valiliği tarafından yoğun göç alan gecekondu bölgelerindeki, ilköğretim çağında bulunan çocuk ve gençleri değişik dallarda sportif faaliyetlere yönelterek, bedensel, ruhsal yönden daha sağlıklı olmalarını sağlamak, aralarında kaynaşma ve bütünleşmeyi artırmak, istismar edilmelerini önlemek amacıyla yürütülen Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nin yaz etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor.

SPORTİF VE KÜLTÜREL FAALİYETLER

Vali Yardımcısı Halis Arslan koordinesinde yürütülen ve tamamen hayırsever kişi, kurum ve kuruluşlarca finanse edilen Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nin 8. döneminde, "Sevgiye Uzanan Kulaçlar" sloganıyla 17 Haziran 2013- 13 Eylül 2013 tarihleri arasında 14 ayrı birimin katılımı ile sportif ve kültürel alanlarda faaliyetler devam ediyor.

"EĞLENEREK EĞİTİMLERE DEVAM"
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, önümüzdeki günlerde çocuklar için buz pisti ve tekne turu düzenlenerek 'Sevgi Yarışı' yapılacağını belirterek, "Eğitim öğretim dönemlerinde öğrenciler ile yakından ilgilenilecek, yaz dönemlerinde de yalnız bırakılmayarak, eğlenerek eğitimlerine devam edilecektir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'nın sevgi çocukları eğleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN