Malatya Film Festivali 15 Kasım'da

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Malatya Uluslararası Film Festivali 15 Kasım'da başlayacak. 1 hafta sürecek festivalde kent sinemaya doyacak

Giriş Tarihi: 8.8.2013
Malatya Valiliğinin koordinasyonunda, Malatya Kayısı Araştırma- Geliştirme ve Tanıtma Vakfı tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Malatya Belediyesi ve İnönü Üniversitesi'nin destekleri ile bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Malatya Uluslararası Film Festivali'nin tarihi belirlendi. Festival bu yıl 15-21 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenecek.

130 GÖSTERİM

Osman Alkan, Burçak Evren, İhsan Kabil, Hüseyin Hüsnü Kılıç, Esin Küçüktepepınar, Alin Taşçıyan, Nazif Tunç, Hülya Uçansu ve Gökhan Yorgancıgil'den oluşan Danışma Kurulu'nun destekleri ile hazırlanan festival kapsamında usta yönetmenlerin filmleri, özel seçkiler, yarışma filmleriyle birlikte 130'a yakın film gösterilecek.

DOPDOLU 1 HAFTA

Gösterimlerin birçoğu yönetmen ve oyuncuların katılımıyla olurken, gösterimler sonrası söyleşiler gerçekleştirilecek. Film gösterimlerinin yanı sıra gerçekleşecek pek çok sergi, seminer, atölye çalışmaları ve söyleşilerle festival ile Malatyalılar ve sinemaseverler bu yıl da sanat dolu bir hafta geçirecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Malatya Film Festivali 15 Kasım'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN