Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deklanşöre basmak için gün sayıyorlar

Arbella, her yıl olduğu gibi bu yıl da fotoğrafla ilgilenen herkese kucak açıyor

Giriş Tarihi: 15.8.2013
Arbella Makarna'nın geleneksel olarak düzenlediği 'Uluslararası Fotoğraf Yarışması' bu yıl üçüncü kez makarna tutkunlarını buluşturacak. Son katılım tarihi 10 Aralık 2013 olan 'Arbella Makarna 3. Uluslararası Fotoğraf Yarışması'na 'Çocuk ve Makarna, 'Sevgi' ve 'Serbest' konularını kapsayan, her kategoride en fazla 4 farklı fotoğrafla dileyen herkes katılabilecek.

KURUMSAL KİMLİK

Firmanın kurumsal kimliğini sosyal sorumluluk ve sanatsal projelerle pekiştirmek üzere geleneksel olarak düzenlediği yarışma, farklı dillerde söylenip farklı biçimlerde gösterilse de gönül dili olan sevgiyi, çocukların evrensel lezzeti makarna ile bir dünya turuna çıkarak fotoğraf sanatçılarının karelerinde buluşturuyor.

PARA, ALTIN VE MANSİYON

FIAP, UPI ve TFSF gibi üç büyük kuruluşun onayı ile düzenlenen yarışma, fotoğraf çekmekten zevk alan ve hayatın tadını kendi vizöründen yansıtmak isteyen herkese kucak açıyor. Yarışmacılar, renkli ya da siyah-beyaz, geleneksel veya modern, her türlü fotoğraf tekniklerini kullanmakta özgürler. Dereceye girenlere para ödüllerinin yanı sıra altın, gümüş ve bronz madalya, 36 mansiyon ve 30 sergileme ödülleri verilecek. Arbella temsilcisi tarafından seçilecek tüm kategorilerden bir eser sahibine 'Arbella Özel Ödülü', FIAP tarafından yarışmada en fazla derece alan sanatçıya 'En İyi Fotoğrafçı Ödülü'nün de verileceği yarışma ile ilgili tüm detaylara, teknik bilgilere ve başvuru formlarına www.arbella.tv adresinden ulaşmak mümkün.

22 ÜLKEDEN KATILIM OLDU
Geçen sene ikincisi düzenlenen ve uluslararası nitelik taşıyan yarışmaya 'Toprak ve İnsan', 'Makarnalı Yaşam' ve 'Serbest' kategorilerinde 22 farklı ülkeden 670 amatör ve profesyonel fotoğraf sanatçısı katıldı. 4 bin 504 fotoğrafın gönderildiği yarışmada birbirinden özel fotoğraflar seçkin jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Yarışmada para ödüllerinin yanı sıra FIAP ve UPI'den toplam altışar altın, gümüş ve bronz madalya, 36 mansiyon ve 30 sergileme ödülü verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deklanşöre basmak için gün sayıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN