Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Final Okulları yeni sezona hazırlandı

Yeni döneme hazırlanan Adana Final Okulları, açılış toplantısını yaptı. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel ile kurucu Genel Müdür Şevket Ertem de toplantıya katıldı

Giriş Tarihi: 24.8.2013
Adana Final Okulları 2013- 2014 eğitim-öğretim yılı açılış genel kurul toplantısı, tiyatro salonunda yapıldı. Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel ile Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem'in de katıldığı toplantıda Adana Final Okulları yönetim birimleri ve öğretmenleri tam kadro hazır bulundu.

YENİ BAŞARILARA KOŞACAĞIZ

Genel Müdür M. Turhan Orhan, 2013 LYS'de Türkiye 1'incisi bir öğretmen kadrosu ile bir arada bulunduğunu belirterek başladığı konuşmasında, 33 yıldır Türk eğitim sektörüne ciddi katkılarda bulunmuş Final Eğitim Kurumları'nın bir parçası olan Adana Final' in gördüğü yoğun ilgi ile birlikte hedeflerinin de gün geçtikçe yükseldiğini söyledi. LYS'de ilk 1000'de 11 öğrencilerinin bulunduğunun ve SBS sonuçlarına göre Adana Final Fen Lisesi'ni de çok yüksek bir puanla kapattıklarının altını çizen Orhan , "Çok başarılı öğrencilerle yola çıkıyoruz. Deneyimli ve başarılı eğitim kadromuzla bu kurumu yine başarıdan başarıya koşturacağımıza inanıyorum." dedi.

AMERİKAN SİSTEMİ

Yalnızca Adana ve bölgenin değil Türkiye'nin en iyi okulu olmak için yola çıktıklarını vurgulayan Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem ise konuşmasında, henüz üçüncü yılında Türkiye 1'incisi çıkarmış olmanın grurunu yaşadıklarını, eğitimin sabır işi olduğunu söyleyerek doğru işler yapılırsa doğru sonuçlar elde edileceğini anlattı. En büyük hedefleri olan yabancı dil ile ilgili olarak, "Yabancı dil eğitimimizi anasınıfından itibaren başlattık. Çocuklarımız anaokulumuzda tamamen İngilizce eğitim alıyorlar. Ayrıca bu yıl ilkokul 1'inci sınıftan itibaren Final İnternational American School System okulumuzda uygulanmaya başlıyor" diye konuştu.Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel de konuşmasında, eğitim kurumlarının şampiyonlar liginde olduklarını hatırlatarak, şu an sayısı Türkiye genelinde sayısı 14 olan Final Okulları'nın 2020 yılında 50 okul olarak hizmet vereceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Final Okulları yeni sezona hazırlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN