Başarıyı isteyen 'Gündoğdu' diyor

Giriş Tarihi: 31.8.2013

Pek çok özel okulda öğrenci açığı yaşanırken, Adana Gündoğdu Koleji'nde boş kontenjan kalmadı

8'inci sınıf Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçlarıda Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği'nden yapılan açıklamaya göre, isim yapmış kurumlar da dahil onlarca özel okulun yüzlerce kontenjanı boş kaldı. Öte yandan SBS'de 2 Türkiye birincisi çıkaran Adana Gündoğdu Koleji'ni (AGK) tercih etmek için öğrenciler ve aileleri kayıt izdihamı oluşturdu ve kontenjanlar doldu.

GÜNDOĞU YİNE BÖLGE BİRİNCİSİ
Adana Gündoğdu Koleji Fen Lisesi 480,650 taban puanla Adana'daki tüm fen liselerini geride bırakıp yine bölge 1'incisi olurken Genel Müdür Naide Karaoğlu, başarının artarak devam edeceğini söyledi. Naide Karaoğlu, "Türkiye'deki birçok okulda binlerce boş kontenjan olup bizim dolmamız eğitimimizin kalitesinin göstergesidir. Herkes çocuğunu en iyilerle okutmak istediği için bu yıl da kontenjanlarımız doldu. Anadolu Lisemizde de Fen Lisesi düzeyinde eğitim vermeye devam edilmektedir" dedi.

çocuk ÜNİVERSİTESİ DE DOLDU
Adana'da açılan, dünyanın en kapsamlı ve ilk uluslararası 3-6 yaş arası Çocuk Üniversitesi'nde kayıtlar doldu. Adana Gündoğdu Koleji CEO'su Gökhan Gündoğdu, çeyrek asırlık okulculuk tecrübelerine rağmen Çocuk Üniversitesi ile ilk günkü gibi heyecanlı ve gururlu olduklarını belirterek, "Çeyrek asırlık okulculuk tecrübemizi, vizyonumuzu, dünyaca ünlü eğitim uzmanlarının da desteğini alarak Uluslararası Çocuk Üniversitesi projesini geliştirdik. Bu proje küçük yaş grubu çocukların eğitimi konusunda dünyada çığır açacak. Türkiye'de doğup, tüm dünyada parlayacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarıyı isteyen 'Gündoğdu' diyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN