Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güvenli sürüşü herkes öğrenmeli

Giriş Tarihi: 31.8.2013
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Şerafettin Aşut, trafik terörünün Türkiye'nin insan kaynağını tüketen hem sosyal hem de ekonomik bir felaket olduğunun altını çizerek, araç kullanan herkesin 'Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi'ni alması gerektiğini söyledi. MTSO Başkanı Aşut, Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Maya ile birlikte Polis Mesleki Eğitim Merkezi'ni (POMEM) ziyaret etti.

SOSYAL PAKET

Mersin Vali Yardımcısı Turgut Serimer ve POMEM Müdür Yardımcısı Ali Doğan ile birlikte pisti gezen Aşut, 'Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi' ve 'İleri Sürüş Teknikleri Test Alanı' ile ilgili bilgi aldı. MTSO olarak hem makam şoförlerini hem de meclis üyelerini bu eğitimden geçirerek örnek olacaklarını ifade eden Aşut, trafik terörünün Türkiye'nin insan kaynağını tüketen hem sosyal hem de ekonomik bir felaket olduğunun altını çizdi.

HAYATİ EĞİTİMLER
'
Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi' kursundan sadece emniyet personelinin değil, herkesin yararlanabildiğine dikkat çeken Aşut, "Güvenli sürüşün önemi, trafikteki riskleri ve risklerden kurtulma yolları, uygulamalı olarak gösteriliyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güvenli sürüşü herkes öğrenmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN