İlk bin arasında 50 Gaziantepli

Giriş Tarihi: 31.8.2013

İSO tarafından açıklanan En Büyük 500 listesinde 23 firması bulunan Gaziantep, 'İkinci 500' arasına 27 firma ile girdi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl geleneksel olarak açıklanan "Türkiye'nin Büyük Sanayi Kuruluşu" raporunun 'İkinci 500' bölümünde Gaziantep'ten 27 firma yer aldı. Geçen listede 23 firmanın yer aldığını hatırlatan Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantepli firmaları başarılarından dolayı kutlayarak kentin istikrarlı büyümesini sürdürdüğünü söyledi.

İSTİKRARLI BÜYÜME
GTO Başkanı Bartık, "Firmalarımızın başarısı gurur verici. Geçen yıl ikinci 500'de 23 firmamız yer alırken bu yıl 4 yeni firmamız daha listeye girmeyi başardı ve başarılı firma sayımız 27'e yükseldi. Gaziantep'in başarısı her yıl artarak sürüyor. Firmalarımızla ne kadar gurur duysak azdır. Her yıl firma sayısının artarak devam etmesi istikrarlı bir şekilde büyüdüğümüzü gösteriyor" diye konuştu.

MOTİVASYON OLACAK

Türkiye'nin bin büyük firması arasında toplamda 50 firmanın yer aldığını kaydeden Bartık, "Dünya genelinde yaşanan bütün olumsuz gelişmelere rağmen bu yıl da Gaziantep'ten başarılı firma sayısının artarak devam etmesi bizleri sevindiriyor Başarılarıyla bizleri gururlandıran tüm firmalarımızı yürekten kutluyorum. Bu başarı, yeni başarılar için önemli bir motivasyon aracı olacaktır" şeklinde konuştu.

HEDEF DAHA FAZLA ŞİRKET

Gaziantep'in büyümesinin istikrarlı bir şekilde sürdürdüğünü ve hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini kaydeden GTO Başkanı Eyüp Bartık, "Hedefimiz önümüzdeki yıllarda daha fazla şirketle Türkiye'nin bin büyük firması arasında yer almaktır. Bizlere bu gururu yaşatan başarılı firmalarımızı bir kez daha kutluyor, önümüzdeki yıllarda da aynı başarıları göstermelerini temenni ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk bin arasında 50 Gaziantepli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN