Aldırmaz ASKİ'nin yeni memurlarını kutladı

ASKİ'nin 88 sözleşmeli personeli memuriyet sevinci yaşadı. Başkan Vekili Zihni Aldırmaz kadro alan memurları kutladı

Giriş Tarihi: 4.9.2013
Adana Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü'nde görev yapan sözleşmeli personel, memuriyet sevinci yaşadı. ASKİ'de görevli 88 sözleşmeli personelin memur olması dolayısıyla kurum şantiyesinde tören düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Bizim için mutlu bir gün. Sizler memur olma sevincini yaşadığınız için bu bizi de mutlu ediyor" dedi.

KALİTELİ HİZMET
"Adana'nın ihtiyacı olan modern hizmeti sizler vereceksiniz" diye konuşan Aldırmaz, "Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ olarak hep ilkleri başardık. Yasa çıktıktan sonra yine bir ilki başararak sözleşmeli personeli ilk bizkadrolu yaptık" diye konuştu. Aldırmaz, hayırlı olsun dileğinde bulunup, yeni memurları tek tek kutladı.

ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN
Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Ülkemize, size ve bize hayırlı olsun. Bu genç kadro Adana'ya uzun yıllar hizmet verecek. Amacımız insanların emeğinin karşılığını ödemektir. Ayrıca durumunuzu imkanlar el verdiği ölçüde düzeltmek istiyoruz" şeklinde konuştu. Törene ASKİ Genel Müdürü Abdulkadir Küreksiz ve ASKİ yöneticileri de katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aldırmaz ASKİ'nin yeni memurlarını kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN