Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adli yıl açılışına görkemli kokteyl

Giriş Tarihi: 9.9.2013

Adana Barosu'na kayıtlı avukatlar yeni adli yılın başlaması nedeniyle Baro Tesisleri'nde düzenlenen gecede neşe içinde sohbet etti, güzel bir gece geçirdi

Adana Barosu tarafından yeni adli yılın açılışı dolayısıyla kokteyl düzenlendi. Baro Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık, 2013-2014 adli yılının meslektaşlarına, yargı camiasına sağlık, mutluluk ve barış getirmesini dileyerek "Bizlerle birlikte bu mutlu geceye katılımınızdan dolayı onur duymaktayız. Adana Barosu, Cumhuriyet devrimleriyle yaşıt, bu devrimin biri ürünüdür. Aynı zamanda da bu yıl 90. yılını kutlamaktadır" dedi.

Katılım yüksek oldu
Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık'ın ev sahipliğini yaptığı kokteyle Vali Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık, Bölge Adliye Mahkemeleri Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ile Baro Yönetim Kurulu üyeleri, avukat, hakim ve savcılar katıldı. Adli yıl açılış kokteylinde davetliler müzik eşliğinde hoşça vakit geçirdiler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adli yıl açılışına görkemli kokteyl
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN