Erkan'lı minikler okullarıyla buluştu

Giriş Tarihi: 9.9.2013
Adana'da özel okullar arasında başarı grafiğindeki hızlı yükselişiyle dikkat çeken Erkan Koleji'nin ana sınıfı ve ilkokul 1'nci sınıf öğrencileri için ders zili çaldı. Erkan Koleji ana sınıfı ve ilkokul 1'inci sınıf öğrencileri, Uyum Haftası dönemi kapsamında okullarıyla erken buluştu. Minik öğrencilerin okullarıyla tanıştığı ilk gün, Tiyatro Salonu'nda tören yapıldı.

MENTAL ARİTMETİK

Okul Müdürü Nazmiye Çabuk, bu yıl Erkan Koleji'nde bir ilk yaşanacağını belirterek, "öğrencilerimizin hızlı ve doğru sonuca ulaşması için Mental Aritmetik eğitimi de verilecek. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimizin dikkatleri güçlenecek, odaklanma üst düzeye çıkacak, algıda seçicilik ve farkındalık yaşanacak, görsel bellek de en üst düzeye çıkıp, fotoğrafik hafızanın güçlenmesi sağlanacak" dedi.

2 YABANCI DİL
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan 'Beyaz Bayrak Protokolü'nün tüm şartlarına yerine getirerek 'Temiz Okul, Sağlıklı Okul Bayrağı'nı almaya hak kazanan Erkan Koleji, İngilizcenin yanında 2'nci yabancı dil olarak verdiği Almanca eğitimine, 2013- 2014 Eğitim Öğretim Yılı ile birlikte 2'nci sınıflardan itibaren başlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkan'lı minikler okullarıyla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN