Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İrlandalı uzmanlardan Çocuk Üniversitesi övgüsü

Dünyadaki ilk Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi'nin İrlandalı konukları, Adana'da böyle bir eğitim yuvasının bulunmasını hem şaşkınlıkla hem de memnuniyetle karşıladı

Giriş Tarihi: 10.9.2013
Adana'da kurulan dünyanın ilk Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi'nin proje partnerlerinden Avrupa'nın ünlü ön okul eğitim kurumu Earyl Years ve High Scope'un İrlandalı uzmanları, eğitim öğretim yılı öncesi yeni müfredatın detayları için Adana'ya geldi. İrlandalı uzmanlar, "Çocuk Üniversitesi'nin çocukların gelişimine ve ilerlemesine kendini adamış olması bizleri şaşırtırken, eğitimli aileler ile karşılaştığımız için de çok mutluyuz" dedi.

ÖNEMİN GÖSTERGESİ

High Scope Eğitmeni ve Gelişimcisi İmelda Madigan, Early Years Uzmanı Anne Marie Mulholland, kıdemli uzmanlar Susie Erskine ve Mary Quirke, Çocuk Üniversitesi'nin eğitimci ve yöneticilerine hizmet içi eğitim verirken, ailelerle de görüştü. Madigan, "Çocuk Üniversitesi'nin bu uygulaması çocukların gelişimine olan bağlılığın göstergesidir. Bu bağlılığın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İrlandalı uzmanlardan Çocuk Üniversitesi övgüsü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN