Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karaman hizmete doydu

Giriş Tarihi: 15.9.2013

Karaman'da son 4 yılda belediyenin çalışmalarıyla kent hayatında büyük gelişme oldu. Alt ve üst yapı yatırımları Karaman'ın çehresini değiştirdi

Karaman Belediyesi son 4 yıldır gerçekleştirdiği faaliyetlerle kent hayatında önemli gelişmeler yaşanmasını sağladı. Yapılan yatırımlar, alt ve üst yapı çalışmaları Karaman'ı çehresini değiştirdi. Belediye Başkanı Kamil Uğurlu. "Eski Karaman'ı çağdaş ve modern bir kent haline getirdik. Mutluyuz" dedi.

ESKİLERE VEDA EDİLDİ

Karaman Belediyesi, özellikle şehrin merkezinde kötü görüntüsü ile çevreye ve vatandaşlara rahatsızlık veren ve kullanılmayan binaları yıktı. Şehrin en büyük caddesi İsmetpaşa'da bulunan eski Emlak Bank binası yıkıldı ve yerine Cambaz Gazi Parkı yapılarak vatandaşlara kent merkezinde yaşanabilir dinlenme ve gezme ortamı sunuldu.

HER ALANDA PROJE ÜRETİLDİ
Benzer durum Kuğulu Park için de geçerli. Kullanılmayan eski vilayet binası yıkılarak kötü görüntüsü ortadan kaldırıldı ve vatandaşların güzel vakit geçirdiği, oldukça kullanışlı, bir park haline getirildi. Alt ve üst yapı çalışmaları, buna benzer alan yatırımlarının yanı sıra spor, kültürel, sosyal, eğitim, bilim, konularında da önemli hizmetler gerçekleştirildi. Karaman Belediyesi kenti, kasaba görüntüsünden kurtararak modern bir yaşam alanına dönüştürdü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karaman hizmete doydu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN