Güneydoğu'nun en büyüğü Prıme Mall Gaziantep açıldı

Gaziantep ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Prime Mall Gaziantep kapılarını törenle halka açtı

Giriş Tarihi: 16.9.2013
Gaziantep ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi Prime Mall Gaziantep, görkemli bir törenle açıldı. International Property Awards "İş Geliştirme" ve "Mimari" kategorilerinde Türkiye'den seçilen en iyi ilk üç alışveriş merkezinden biri olan, bölgenin en prestijli alışveriş merkezi, Prime Mall Gaziantep'in açılışında konuşan Prime Development CEO'su Artuğ Çetin, önümüzdeki 5 yıl içinde Türkiye'deki yatırımlarını 1 milyar dolara çıkarmayı hedeflediklerini açıkladı.

10 MİLYON ZİYARETÇİ HEDEFİ

Gaziantepliler'in büyük ilgi gösterdiği açılışta Prime Development CEO'su Artuğ Çetin, 56.000 m2 kiralanabilir alanı, 160.992 m2 inşaat alanına sahip olan Prime Mall Gaziantep'in belirlenen tarihten 4,5 ay önce tamamlandığını vurguladı. Çetin, 150 milyon dolarlık yatırımla hizmete açılan Prime Mall Gaziantep'te kiralama oranlarının kısa sürede yüzde 95'e ulaştığını belirtti. Çetin, Prime Mall Gaziantep bünyesinde toplam 165 mağaza bulunduğunu belirterek, "Yaklaşık 2500 kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık 10 milyon ziyaretçi hedefliyoruz" dedi.

KURDELEYİ BİRLİKTE KESTİLER
Dünya genelinde toplam 2,5 milyar dolar yatırımı bulunan ve Türkiye'de proje değeri 500 milyon dolardan fazla gayrimenkul geliştirmiş olan Prime Development, İskenderun ve Antakya'dan sonra üçüncü ve en büyük AVM projesi Prime Mall Gaziantep'i muhteşem bir törenle açtı. Açılış kurdelesini milletvekili Halil Mazıcıoğlu, Vali Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan ve Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın kesti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güneydoğu'nun en büyüğü Prıme Mall Gaziantep açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN